Loading...

Kategoria: Jachty żaglowe od 6 do 7m

Wyszukiwarka


Sprzedam: storm 22

bardzo zadbany, mało używany , w pełni wyposażony, dwa komplety żagli, dwa maszty, silnik zaburtowy spalinowy 4ro suw, 5KM w pełni sprawny wraz ze zbiornikiem na (...)

Sprzedam: Sportina 700 New Classic Ślepsk

Sportina S700 ze stoczni Ślepsk w Augustowie. Większość była sprzedawana na eksport i dość rzadko ją widać na naszych wodach. Wygodne spanie dla 4 osób. Zbiornik (...)

Sprzedam: Sportina New Classic 700 z przyczepą podłodziową

Sportina New Classic 700 z przyczepą podłodziową Jacht wyprodukowany przez stocznię „Ślepsk” w Augustowie w 2005 roku. W 100% oryginalny, bez żadnych (...)

Sprzedam: VIKO 20 Deltania 20

Viko 20. z 2006 r. dobra żaglówka do rodzinnego pływania rekreacyjnego dla 4 osób. Małe zanurzenie 28 cm. ułatwia dojście do brzegu. Drugi właściciel. żaglówka (...)

Sprzedam: Sasanka 660

Jacht w bardzo dobrym stanie. Pływający zawsze przez cały sezon i co za tym idzie należycie wietrzony. Rejestracja na 6 osób, miecz uchylny, pawęż z pantografem, kaczy (...)

Sprzedam: Omega

Sprzedam łódź żaglową OMEGA Kadłub wykonany z laminatu Maszt i bom aluminiowy Ster (rumpel) drewniany, płetwa metalowa Miecz aluminiowy Olinowanie stałe z (...)

Sprzedam: Sprzedam jacht Antila22

Prywatny,mało używany jacht Antila22 ,zadbany,kompletnie wyposażony I gotowy do żeglugi, oświetlenie ledowe, 6 warstw zabezpieczenia kadłuba,razem z silnikiem Merkury (...)

Sprzedam: star jacht olimpijski

jacht olimpijski klasy star. znakomity stan, szykowany dla siebie na ten sezon, 2 maszty, 2 bomy, 2 komplety żagli treningowych, 1 komplet nowych żagli regatowych, wszystko (...)

Sprzedam: Łódź Żaglowa

POMERANKA 2016 Łódź drewniana płaskodenna, otwarto pokładowa z ożaglowaniem gaflowym. Wykonana została z drewna modrzewiowego i dębowego z elementami (...)

Sprzedam: Łódź Żaglowa

POMERANKA 2016 Łódź drewniana płaskodenna, otwarto pokładowa z ożaglowaniem gaflowym. Wykonana została z drewna modrzewiowego i dębowego z elementami (...)