Loading...

Giełda Jachtów: Firmy czarterowe

Firma czarterowa Żeglarz


Opis

Już od 30 lat prowadzimy czarter jachtów motorowych na Mazurach, od 10 lat czarterujemy łodzie motorowe bez uprawnieńCzarter jachtu motorowego bez patentu to przyszłość naszej firmy. Zgromadzone doświadczenie powoduje że dokładnie wiemy czego oczekują klienci czarterujący łodzie motorowe bez patentu. Nasze łodzie co roku są rzetelnie przygotowywane do sezonu, lodówki naprawdę działają, burty lśnią jak nowe a silniki nie zawodzą, gdy są najbardziej potrzebne. Czarter łodzi bez uprawnień to przyszłość i rewolucja wypoczynku na wodzie.

Twój urlop jest dla nas najważniejszy!

Cennik ułożyliśmy tak aby był jak najbardziej adekwatny do świadczonych przez nas usług. Nasze jachty motorowe są bardzo łatwe w obsłudze i bezpieczne dla załogi, już wielokrotnie usatysfakcjonowały nie jednego klienta. Po czarter łodzi motorowych zapraszamy do naszego Portu Dalba w Giżycku, to spokojna przystań z zamykanym parkingiem i restauracją Siwa Czapla serwująca przepyszne dania regionalne, którą znają wszyscy odwiedzający Mazury. W naszej ofercie znajdują się luksusowe jachty motorowe typu Nautika 1000Futura 36 oraz Futura 860+. Już dziś zaplanuj wynajem łodzi motorowych mazury, zabierz rodzinę znajomych na jachty motorowe – Mazury czekają.

 

Czarter jachtu motorowego Mazury

Zawsze bardzo profesjonalnie podchodzimy do naszych usług. Każda czekająca na wynajęcie łódź motorowa przechodzi kompleksowy przegląd techniczny. Serwisujemy oczywiście silniki i cały osprzęt, ale dbamy również o idealną wręcz czystość na pokładzie. Wybierając się na Mazury, możesz więc spędzić fascynującą przygodę na okolicznych jeziorach. Nie ma znaczenia, czy planujesz przebywać tutaj tylko kilka dni, czy może pragniesz poznawać mazurką przyrodę przez kilka tygodni. Gwarantujemy, że dzięki nam na pewno spędzisz niezapomniane wakacje.

Wynajem łodzi motorowych

Możemy pochwalić się 30-letnim doświadczeniem w wynajmowaniu jachtów. Od 10 lat oferujemy usługę wynajmu bez konieczności posiadania uprawnień żeglarskich. Dzięki temu doskonale wiemy, czego oczekują nasi Klienci i zawsze staramy się sprostać tym potrzebom. Z tego powodu u nas zarezerwujesz czarter jachtów motorowych, najlepszych i najwygodniejszych w swojej klasie. Wspaniały czas będziesz mógł rozpocząć w Giżycku na pokładzie jachtu Futura 36, Futura 40 Horizon lub Nautika 1000. To łodzie motorowe, które są nowoczesne oraz funkcjonalne i gwarantują wygodny wypoczynek nawet 8 osobom na raz.

Czartery jachtów Giżycko

Nie czekaj więc dłużej i już dziś dokonaj swojej rezerwacji. Gwarantujemy, że dzięki nam przeżyjesz jedyną w swoim rodzaju przygodę na Mazurach i na długo wypoczniesz. Nieważne, dokąd planujesz się wybrać. Na pokładzie znajdziesz nowoczesne i niezawodne systemy GPS z aktualnymi mapami jezior mazurskich, które zawsze poprowadzą Cię do celu. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z informacjami, czym jest czarter jachtu oraz z pełną specyfikacją naszych łodzi i ze wszystkimi dodatkowymi usługami, znajdującymi się w naszej bogatej ofercie.

Cechy
Obsługiwany akwen Wielkie Jeziora Mazurskie
Oferowane typy jachtów Nautika 1000 - Francis Drake, Futura 40 Horizon - Anne Bonny, Futura 36 - Edward Teach, Futura 36 - Edward Teach, Futura 36 - Edward Teach, Futura 36 - Edward Teach, Futura 36 - Edward Teach
Port macierzysty Dalba Giżycko
Dodatkowe